Виїзна церемонія

Виїзна церемонія у Львові – гармонійне поєднання місця проведення з ідеєю вашого свята

Виїзна церемонія одруження – красива традиція, яка прийшла до нас з країн Західної Європи і Америки. Сьогодні дуже багато пар віддають перевагу саме такій формі укладення шлюбу, так як саме вона відображає концептуальну ідею свята, враховує всі ваші естетичні уподобання і смаки і, найголовніше, відрізняється особливою теплотою і зворушливістю. Виїзна церемонія стає тим головним акордом, який задає тональність усьому святу, робить його цікавим, красивим і оригінальним.

Агенція «Весільна Імперія» (Львів) пропонує майбутнім молодятам організацію виїзної церемонії одруження. Підготовлена ​​нами церемонія відрізняється індивідуальним підходом до кожної пари. Під час одруження ви відчуєте всю важливість і урочистість моменту, що відбувається в тому місці, яке вам подобається.

 

Етапи підготовки виїзної церемонії – від ідеї до реалізації

 

– Підготовка до виїзної церемонії починається з обговорення з нареченим і нареченою концепції весілля. Від того, яка буде сформульована ідея, залежить розробка сценарію і створення стилістики всього заходу.

– Наступний етап – це вибір місця проведення. У нашому місті є дуже багато парків, палаців, старовинних замків, які ніби спеціально створені для виїзної весільної церемонії. Наші координатори допоможуть вам підібрати кращу локацію, що підкреслює стилістику весілля. Якщо вам до душі креативні і нестандартні рішення, ми пропонуємо незвичайні місця для розпису – футбольне поле, промисловий об'єкт або студентська аудиторія. Все залежить від вашої фантазії і підходу до організації весілля. Найголовніше у весільному заході – це ті емоції, які відчувають не тільки наречений і наречена, а й усі гості церемонії. Ми створюємо не просто красиву картинку – ми розкриваємо всю глибину ваших почуттів і задаємо емоційний настрій всьому весільному дню.

– Не менш важливим етапом підготовки виїзної церемонії є підбір всіх декоративних конструкцій. Це можуть бути як традиційні арки, повиті квітами, так і різні незвичайні декорації, створені спеціально для вашого весілля. Всі ці елементи декору створять святкову атмосферу і той настрій, який ви не забудете ніколи: доріжку, по якій ви зробили кілька кроків до свого нареченого, закоханий і захоплений погляд майбутнього чоловіка, місце проведення, вбрання спеціально для вашої пари!

 

Виїзна церемонія – проявіть свою індивідуальність

 

Ваша весільна церемонія – це відображення вашого власного «Я», ваш погляд на світ і прояв ваших почуттів. Під час церемонії ви можете звернутися до своєї другої половинки зі зворушливими словами, подякувати батькам або запрошеним гостям – у нас немає ніяких шаблонних сценаріїв і домашніх заготовок.

Наші весільні координатори провели не один захід і знають, як втілити всі ваші найзаповітніші мрії в реальність! На вашому весіллі буде комфортно всім – воно не залишить байдужими нікого і викличе тільки позитивні емоції!

 

Виїзна реєстрація одруження – оцініть переваги

 

Щоб весільне свято було красивим і стильним – зупиніть свій вибір на виїзній церемонії. Її основними перевагами є:

• відсутність шаблонного стандартного сценарію – тільки індивідуальний підхід і облік всіх побажань молодят;

• вибір весільної локації – будь-яке місце і час за бажанням наречених;

• створення неповторних весільних декорацій;

• ексклюзивний сценарій;

• координатор весілля, який в будь-яку хвилину підкаже, допоможе і вирішить всі виникаючі питання;

• фото- і відеозйомка виїзної церемонії – пам'ять про найщасливіший день вашого життя.

Звертайтеся до «Весільної Імперії» – і ми зробимо вашу виїзну церемонію красивою, оригінальною, стильною і незабутньою! Довірте організацію вашого весілля професіоналам – насолоджуйтеся один одним, спілкуванням з близькими людьми і надзвичайно гарною церемонією, яку підготує для вас наша весільна агенція!

Записатися на зустріч он-лайн