Весільний координатор

Весільний координатор – ваш друг, порадник, помічник

Весільна подія … Романтична і зворушлива, яскрава і весела, незабутня і неповторна. Кожна пара унікальна і для вас ми пропонуємо помічника, який допоможе вам в організації та проведенні свята – координатора або організатора вашого весілля. Координатор знаходиться поруч з нареченим і нареченою від початку і до закінчення весільного дня, контролює і направляє всіх співробітників, задіяних в організації заходу. Він не підбирає вам ресторан, фотографа або ведучого – у нього інші функції. Його головне завдання – забезпечення вашого комфорту в самий емоційний і відповідальний день вашого життя.

У  «Весільній Імперії» (Львів) працюють кращі координатори весільних урочистостей. Саме вони несуть повну відповідальність за проведення заходу, створюють святкову атмосферу, залагоджують різні непорозуміння і допомагають зробити свято максимально комфортним.

Від чого залежить вартість послуг весільного координатора?

Вартість послуг координатора весілля може змінюватися і залежить від масштабності вашого свята:

  • кількості запрошених гостей;
  • технічної складності організації весілля;
  • насиченості і видовищності шоу-програми.

Координатор на весіллі: ваше свято пройде на вищому рівні

Ми пропонуємо майбутнім молодятам:

• зустріч з директором нашого агенції, який розповість вам, які ми надаємо послуги і в чому полягають функції весільного координатора. Ви ознайомитеся з переліком послуг і отримаєте максимально повні відповіді на всі ваші запитання. При бажанні подальшої співпраці – ми підписуємо договір, в якому вказуємо весь обсяг нашої роботи;

• індивідуальний підбір вашого весільного координатора, який відповідає всім вашим вимогам;

• створення команди весільних координаторів і розподіл між ними функціональних обов'язків (при великому обсязі роботи);

• організацію весільного свята (репетиції, підготовка документів, розробка таймінгу весільного дня і ін.);

• в день весілля від початку і до кінця координатор знаходиться поруч з нареченим і нареченою і контролює всі етапи заходу.

Довірте свій спокій весільному координатору – і ваше свято пройде на найвищому рівні. Ми знаємо, як зробити стильну, веселу і незабутню подію: наш весільний координатор допоможе і підтримає вас в будь-який момент насиченого дня. А вам залишиться насолоджуватися один одним і відчувати себе найщасливішими людьми на Землі!

Підпишіться на нас в Instagram!

 

Записатися на зустріч он-лайн