Ведучий весілля

Ведучий весілля – актор і режисер вашого свята

Щоб весілля пройшло весело і невимушено, а також подарувало всім море позитивних емоцій і гарний настрій, без креативного ведучого вам просто не обійтися. Саме від його професійного рівня, смаку і вміння спілкуватися, багато в чому залежить, яким буде ваше свято. Ведучий повинен не просто бути хорошим актором і режисером – він повинен відчувати емоційний настрій нареченого і нареченої, а також всіх запрошених на весілля гостей. Когось похвалити і підбадьорити, комусь приділити більше уваги – хороший ведучий не повинен бути байдужим і просто зобов'язаний передбачити і спланувати весь малюнок весілля.

 

Весільний ведучий: основні критерії вибору

Агенція «Весільна Імперія» пропонує вам вибрати кращого ведучого Львова. Наш ведучий буде підходити вам емоційно та інтелектуально, він буде тонко відчувати і створювати атмосферу свята. Маючи великий досвід організації весіль, фахівці нашої агенції, умовно поділяють формати проведення свята на наступні категорії:

  • класичний варіант. Ведучий такого весілля завжди створить атмосферу свята і не дасть занудьгувати нікому. Весілля в класичному стилі ніколи не вийде з моди і завжди буде популярним, завдяки гармонійному поєднанню традицій з інноваційними режисерськими розробками. Кожен конкурс на такому весіллі – інтелігентний і цікавий. Ведучий класичного весілля – професіонал, який знає і любить те, що він робить, він вміє красиво говорити і дотепно жартувати;
  • розкішний і статусний. Розкішне весілля передбачає дотримання основної умови: запрошення популярного ведучого, який має досвід проведення весільних подій з використанням своїх фішок і індивідуальних напрацювань. Ведучий вміло використовує медійність і, усвідомлюючи факт своєї популярності, всю свою майстерність віддає молодятам і гостям заходу. Незважаючи на свій зірковий статус, він поводиться невимушено, що створює особливу атмосферу;
  • веселий і динамічний. Цей формат передбачає відмову від встановлених рамок і вихід зі звичної зони умовностей. Головна карта такого ведучого – це гарні жарти, які він органічно застосовує в будь-яких, самих непередбачених ситуаціях. На такому  весіллі нудьгувати не доведеться нікому!
  • тематичний. Таке весілля з кожним роком набуває все більшу кількість шанувальників. Тематичний формат весілля припускає використання певної концептуальної ідеї, що червоною ниткою проходить через всі етапи урочистої події: від зустрічі нареченого і нареченої і до заключного акорду весілля. Роль ведучого зводиться до тонкої режисури і напрямку заходу в потрібне русло, що відповідає стилю і тематиці весілля. Головний лейтмотив тематичного проведення весілля – це облік індивідуальних естетичних уподобань молодят і залучення в процес святкування всіх гостей.

Іноді складно позначити якийсь певний формат заходу – весілля може бути міксом стилів і напрямків. Яку б форму проведення весілля ви не вибрали – «Весільна Імперія» завжди запропонує вам кращого ведучого, який зробить його незабутнім, веселим, оригінальним і стильним!

Записатися на зустріч он-лайн