Стильні святкові меблі

 

Стильні святкові  меблі – необхідний елемент весільного декору

Меблі на вашому весіллі – важливий елемент його декоративного оформлення. Саме святкові меблі вигідно підкреслять рівень вашого свята, допоможуть створити затишну атмосферу.

Використання елегантних і стильних меблів – тренд весільного декору 2019 року.

В організації весілля не буває дрібниць, кожна деталь інтер’єру, органічно вписана в стилістику свята, несе смислове навантаження і впливає на естетичне сприйняття. Для того щоб весілля запам’яталося, недостатньо цікавої програми і різноманітного меню на банкетному столі. Сьогодні все більша кількість молодят звертає увагу на значущі деталі декору, однією з яких є меблі.

 

Весільні меблі – гарно, елегантно, вишукано

Столи, стільці, крісла, а також аксесуари допоможуть зробити ваше весілля красивим і стильним! Львівська агенція «Весільна Імперія» підбере меблі, які краще підкреслять тематичну ідею свята і прикрасять банкетну залу. Також ми пропонуємо меблі для виїзної весільної церемонії: це можуть бути стільці або крісла для ваших гостей, що спеціально створені для урочистих подій.

Декоратори «Весільної Імперії» пропонують вам звернути увагу на стільці італійської меблевої фірми К’яварі, які є справжніми витворами мистецтва. Витончені і елегантні, стільці К’яварі, практично не потребують додаткового декорування. Однак наші фахівці можуть запропонувати нареченому і нареченій понад 100 варіантів оформлення спинки стільця у відповідності зі стилістикою саме вашого весілля. Витонченість і легкість конструкції, різьблена спинка, м’яка подушка виглядають дуже красиво і оригінально.

Тренд весільної моди-2019 – розсадження ваших гостей за круглими столами. Оптимальна кількість гостей за одним столом – 8-12 осіб. Це дозволить всім вільно спілкуватися і бачити один одного. Важливе значення має правильне розміщення меблів. Від нього залежить оптимізація простору банкетного залу – створення спеціальних зон (для танців, фото, лаунж, дитячої та ін.).

 

Оренда святкових меблів у Львові – агенція «Весільна Імперія» пропонує свої послуги

Якщо в обраному вами ресторані немає таких меблів, які ви хотіли  бачити на вашому святі – не турбуйтеся! Фахівці «Весільної Імперії» допоможуть вам підібрати і взяти в оренду той варіант меблів, який ви хочете. Наш сервіс також включає в себе підбір або пошиття необхідних текстильних аксесуарів (штор, скатертин, серветок, накидок і бантів на стільці і ін.). Будьте впевнені – всі елементи декору будуть витримані в стилістичній концепції весілля.

 

Зонування простору – зробіть ваше весілля затишним і комфортним для всіх

Дуже часто серед запрошених гостей є маленькі діти і для них необхідно створити комфортні умови. Декоратори нашої агенції роблять в залі спеціальну дитячу зону, що обладнана меблями і навіть іграшками. Також пропонуємо меблі для зони релаксації, де гості зможуть спокійно поспілкуватися один з одним і відпочити від танців.

На вашому весіллі всі будуть відчувати себе як вдома завдяки вдало підібраним і правильно розставленим святковим меблям. Звертайтеся у «Весільну Імперію» (Львів) і ваш захід пройде на найвищому рівні!

Записатися на зустріч он-лайн