Що таке весільний бюджет? Як правильно його сформувати? Чому із професільними організаторами ви заощаджуєте?

«Весілля із івент агенцією – це дорого, ми все зробимо самі»- це неправильне твердження, адже професійні організатори не тільки зроблять ваше весілля ідеальним, а й допоможуть заощадити!

Першим пунктом у організації весілля є формування бюджету. Для того, щоб краще орієнтуватись у цінах професійний організатор після першої зустрічі формує для вас кошторис виходячи із ваших можливостей та побажань.

Попередній кошторис може змінюватись у залежності від вашого реального бюджету.

Наша агенція підбирає для вас таких фахівців, які втілять ваші мрії у реальність відповідно до ваших можливостей.

Якщо ви обрали весільну агенцію для організації вашого свята, тоді вам чітко розкладуть все «по поличках» та запропонують той варіант, який підходить вам фінансово.

Адже є речі, які для вас на весіллі найважливіші, а є другочергові, відповідно до цього ми підбираємо, як команду, так і оформлення.
 
 
Наприклад, є багато декорацій, які можна використати, як під час ранкової фотосесії, так і впродовж усього дня. Будучи досвідченими організаторами ми допоможемо вам правильно виділити кошти на ресторан та алкоголь, адже залишки цього не потрібні, а кошти ви витрачаєте!

Весільна арка може стати чудовою фотозоною, а реквізити із ранку нареченої атмосферною лаунж-зоною. Стільці із зони церемонії будуть доречними у залі або можуть створити зону відпочинку. У нашій агенції є багато секретів, які допомагають нашим клієнтам грамотно розприділити бюджет та раціонально виділити кошти на весілля!

Ми не тільки забезпечимо вам спокій упродовж усього весільного дня, а й станемо найкращими помічниками, тому що день весілля – це ваш особливий день, у який ви повинні лише насолоджуватись та відпочивати, а ми попіклуємось про те, хто перенесе стільці чи ввімкне вечірню підсвідку на фотозоні, розставить колби із свічками, складе таймінг, ми проконтролюємо чітку подачу страв та напоїв, перерахуємо та надамо вам усі документи.

Детальніше із нашими послугами ви можете ознайомитись на сайті, у профілі інстаграм та фейсбук або ж ми завжди будемо раді з вами зустрітись та розповісти вам про все, що стосується весілля.

Записатись на зустріч ви можете, подзвонивши нам!

063 981 26 63.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.