Переваги весільної агенції

Ви стоїте на порозі найголовнішої події свого життя – урочистого одруження і роздумуєте над тим, чи варто звернутися до агенції або організовувати своє весілля самостійно.
Львів – це столиця весільної моди і в ньому розташовано багато різних агенцій, що пропонують весільні послуги на будь-який смак і гаманець. Кожне з них має свій почерк, бачення свята, а головне, філософську концепцію.

Ми розповімо вам про переваги і основні функції весільної агенції, координатори якої створять незабутню атмосферу на вашому святі, зробивши його яскравим і стильним.
Для нареченого і нареченої, які звернулися до нас, ключовим моментом є чітка організація події і підсумковий результат – свято, що відображає індивідуальність і креатив молодят.

Ви хочете казкове весілля, що буде веселим, чітко організованим, але, в той же час, зворушливим і романтичним?

А може вам більш до душі драйв, незвичайна локація і динамізм? У кожної пари свій власний погляд на проведення весільного свята і завдання співробітників нашої агенції – це ненав’язливі поради, спільне обговорення сценарію, вибір місця проведення та багато інших нюансів, про які піде мова в даній статті.

Принципи роботи весільної агенції – власне бачення організації свята + індивідуальний підхід до кожної пари

Основні принципи, на яких грунтується вся діяльність весільних агенцій, містять не тільки стандартний перелік послуг. Для нас організація вашого свята – це творчий кропіткий процес, в результаті якого координатор весілля стає вашим близьким другом, порадником і помічником.

Головний критерій успішного проведення весілля – це щасливі молодята, їхні батьки та друзі, а також всі запрошені на захід гості. Організація весілля – це своєрідний вид мистецтва, в яке вкладаються всі наші знання та попередній досвід. Кожна організована нами подія – це частинка нашої душі, яку ми віддаємо вам!

У кожного з нас є свої власні креативні ідеї та погляд на організацію весілля. Для вашої пари ми підбираємо такого координатора, який найбільше підійде вам по духу і в підсумку створить те весілля, про яке ви навіть не могли мріяти! Ми вибудовуємо всю лінію свята, моделюємо весільний ескіз і вгадуємо всі ваші бажання, як під час підготовки, так і безпосередньо в ході самого заходу.

Щоб свято пройшло бездоганно, наречений і наречена повинні бути спокійними і впевненими в його бездоганній організації. Наш багаторічний досвід і індивідуальний підхід до вашої пари забезпечать високий професійний рівень і злагодженість дій всіх учасників виїзної церемонії, фотосесії, банкету та ін.

Довіривши нашій агенції організацію і проведення вашого весілля, ви можете спокійно насолоджуватися усіма моментами найголовнішого дня вашого життя – всю відповідальність за проведення свята ми беремо на себе!

Послуги весільної агенції – ідея, модель, реалізація

Що ми пропонуємо майбутнім молодятам?

• Знайомство з нареченим і нареченою, вибір для них персонального координатора, ознайомлення з новими тенденціями весільної моди;
• Обговорення, бачення і спільна розробка індивідуальної весільної концепції, підбір малюнків, фотоколажів для наочної ілюстрації палітри кольорів і тематичного відображення урочистості;


• Складання кошторису весілля, в якому гонорар нашої агенції складає 1000 $;
• Вибір локації для проведення виїзної церемонії – тільки наш координатор знає унікальні місця для вашого розпису у Львові, про які більше не знає ніхто!
• Обговорення всіх варіантів і вибір найкращого місця для організації банкету;
• Декоративне оформлення свята (зустріч з флористами і декораторами, начерки ескізів і створення декорацій);
• Розробка дизайну запрошень та іншої поліграфічної продукції (іменних карток, запрошень, меню та ін.);
;

• Рекомендації найкращих фахівців для проведення події (фотографа, відеографа, хореографа – для постановки першого танцю та ін.);

• Підбір та замовлення весільного транспорту;
• Створення неповторного стилю нареченого і нареченої, а також свідків і гостей, з урахуванням основної концептуальної ідеї весілля;
• Пробний варіант візажу та зачіски нареченої;
• Складання весільного меню і замовлення торта та ін .;
• Розробка і спільне обговорення з нареченим і нареченою докладного сценарію торжества і таймінг-плану весільного дня;
• Пропозиція різних варіантів шоу-програми відповідно до ідеї весілля, вподобань молодят і гостей;

• Складання маршрутного листа прогулянки і обов’язкових фото для фотографа;
• Зустріч, розсаджування та координація дій гостей, як під час виїзної церемонії, так і в банкетному залі;
• Вибір і бронювання номера в готелі для першої шлюбної ночі молодят;
• Приємні сюрпризи від координатора весілля.
Довіривши нам організацію вашого весільного свята, будьте впевнені – воно в надійних і професійних руках!

 

One thought on “Переваги весільної агенції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.