Організація камерного весілля

Сьогодні все більше молодят надають перевагу невеликим камерним весіллям, де збираються тільки найближчі люди. А переваг у такому весіллі не менше, ніж у пишному святі!

Обравши такий вигляд своєму святу, ви будете менш заклопотані передвесільними справами, а на самому весіллі в вас буде можливість приділити увагу кожному гостю, що залишить у їх пам’яті лише найкращі спогади!

Ще однією перевагою у невеликому весіллі є вибір локації, він набагато спрощується і дозволяє влаштувати свято практично у любому місці, наприклад в парку, ботанічному саду, в замку, на просторах Карпатських гір або омріяне весілля за кордоном може стати реальністю, до того ж при невеликій кількості гостей в Вас буде можливість побалувати себе дорогими і оригінальними стравами.

Сценарії маленького весілля можуть бути найрізноманітнішими. Якщо ви любите пригоди та екстрім – можна з гостями покататись на повітряній кулі або вертольоті. Невелика кількість людей – якраз те, що потрібно для таких ідей.


Декор та флористика на такому весіллі також мають велике значення, вони створюють загальну атмосферу та відчуття великого свята. Тендітні композиції на столах, свічки та різномантні елементи додадуть душевності сімейній вечері та залишать за собою прекрасні спогади.

Не хвилюйтесь, що камерне весілля буде сумним, адже біля Вас найближчі люди з якими є багато спогадів і свято такого формату дасть Вам можливість, ще раз пригадати зворушливі та веселі історії які Вас пов’язують з кожним гостем.


Завдяки такому формату свята в Вас буде можливість здивувати всіх запрошених, влаштувавши їм сюрприз або зробивши індивідуальний памятний подарунок. А ще в Вас буде можливість висловити подяку кожному гостю , який розділив з Вами такий важливий день.


Пам’ятайте, що головне в весіллі не кількість гостей, а правильна організація та затишна атмосфера. Камерне весілля дає Вам можливість приділити достатньо уваги кожному гостю, що так рідко вдається молодятам. Використайте цю можливість, втілюючи Ваші найсміливіші творчі фантазії та бажання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.