Оформлення і декор весілля

 

Оформлення і декор весілля – відображення індивідуальності вашої пари і створення святкової атмосфери

 

Підготовка та організація весілля складається з взаємозв’язаних етапів, серед яких оформлення свята займає одну з головних позицій. Саме від оформлення весілля залежить та емоційна атмосфера, яка задасть тон всьому заходу, зробить його стильним і оригінальним.

Декоративне оформлення весілля починається з розробки концептуальної ідеї. Виходячи з неї, нашими організаторами ,спільно з нареченим і нареченою, виробляється стилістична модель майбутнього свята.

Сьогодні жодне весілля не обходиться без декоративного оформлення, серед якого найбільш популярні живі квіти. Вони проходять лейтмотивом через все свято: починаючи від букетів нареченої і свідків і закінчуючи квітами, які прикрашають місце виїзної церемонії, банкетний зал або бренд-вол для фотографій. Однак оформлення весілля квітами – це лише частина декору, що складається з багатьох взаємопов’язаних і взаємодоповнюючих елементів. Всі вони повинні підкреслювати індивідуальність пари, створювати святкову атмосферу, гармонійно вписуватися в основну ідею весілля.

 

Весільний декор: складові елементи

 

Весільний декор включає в себе:

сервіровку святкового столу;

якісний текстиль і меблі;

різноманітну поліграфічну продукцію;

світлове оформлення.

Тренд весільної моди 2019 року – використання посуду з високоякісного скла, а також кришталю. Така елегантна і витончена сервіровка столу створить святкову атмосферу і підкреслить урочистість моменту. Пішли в минуле громіздкі вази з квітами, що закривають весь простір на банкетному столі. Їм на зміну прийшли невеликі квіткові композиції, акуратні гілочки, серветки або гірлянди, що дозволяють гостям бачити один одного і вільно спілкуватися.

Меблі на вашому весіллі – важливий елемент декору. За допомогою меблів можна візуально збільшити простір, створити затишну атмосферу. Сьогодні особливою популярністю користуються стільці К’яварі – їх багато років використовують декоратори для оформлення весільних свят в Європі і Америці. Меблі для зон відпочинку, дитячих розваг і фотозйомки повинні органічно вписуватися в простір і відповідати стилістиці весілля.

Ми не мислимо своє життя без інтернету, який може допомогти в оформленні весілля або стати її складовим компонентом. Електронні запрошення, створення сайту весілля або її он-лайн трансляція – це сучасно і стильно. Однак багато молодят віддають перевагу запрошенням, виконаним поліграфічним способом. У «Весільної Імперії» для створення весільних запрошень та іншої поліграфічної продукції приділяється особлива увага – вона повинна також відповідати тематиці і стилю урочистості і відображати індивідуальні особливості характерів нареченого і нареченої.

Різноманітне світлове оформлення весілля зробить свято по-домашньому затишним (свічки на столах), урочистим (пишність кришталевих люстр) або динамічним (світлові ефекти).

Золото – в пріоритеті весільного декору-2019. Бажано, щоб золоті елементи були присутні в оформленні запрошень на весілля, свічниках і посуді.

 «Весільна Імперія» пропонує послуги кращих декораторів та флористів Львова. Вони вам допоможуть створити атмосферу свята, зроблять його оригінальним і стильним!

Записатися на зустріч он-лайн