Ідеальна виїзна церемонія – довірте її організацію і проведення професіоналам

Зараз дуже багато пар, що одружуються, зупиняють свій вибір не на традиційній церемонії розпису в РАГСі, а надають перевагу виїзній весільній церемонії.
Саме завдяки ній ваш розпис пройде саме так, як ви цього хочете, а не по звичайному сценарію, що використовується для всіх пар вже багато років.
Важливим моментом є не тільки сам сценарій заходу, а й місце його проведення.
Але, про все по порядку.

Організатор весільного свята – координатор, консультант, порадник

Головні дійові особи на весіллі – це, звичайно ж, наречений і наречена. Їм приділяють всю увагу батьки, свідки, родичі, друзі та колеги, запрошені на весілля.
Але для того, щоб виїзна весільна церемонія пройшла без форс-мажору і непередбачених неприємних сюрпризів, її необхідно ретельно продумати і організувати.

Саме тому її плануванням, розробкою сценарію і координацією всіх дій повинна займатись професійна команда, а консультувати і висловлювати свої побажання – наречений і наречена.
Тільки так ваше свято стане яскравим, незабутнім і ексклюзивним.


У країнах Західної Європи і Америки вже дуже давно організацією весільних церемоній займаються тільки агенції, в яких працюють професійні церемоніймейстери, а наречений і наречена, а також запрошені на весілля гості, насолоджуються урочистим моментом і радіють чітко організованому заходу.

Адже весілля – це скоординовані дії дуже багатьох людей і від того, як буде спланована робота фотографа, флориста, оператора і багатьох інших, іноді не знайомих одне з одним людей, залежить успіх майбутнього урочистого заходу.

Концептуальна ідея весілля і вибір місця проведення виїзної церемонії – взаємодоповнюючі елементи свята

Перший і головний момент організації виїзної церемонії – це розробка і узгодження концепції весілля. Саме від концепції будуть залежати всі наступні дії як головного розпорядника – ведучого церемонії, так і інших осіб, присутніх на весіллі.

Якщо ви визначилися з головною ідеєю весілля, можна переходити до наступного етапу організації весільної церемонії – визначення місця її проведення.

Локація весільної церемонії – дуже важливий елемент заходу, від якого залежить як його зворушливість, так і урочистість. У Львові та його околицях існує дуже багато прекрасних місць, ніби спеціально призначених, для неповторної виїзної весільної церемонії: на старовинній терасі середньовічного замку, в парку, на галявині в лісі, на березі річки або в ресторані.

Або в самих, здавалося б, незвичайних і непризначених для виїзної церемонії місцях, наприклад, на футбольному полі стадіону, в студентській аудиторії або навіть в бібліотеці!

Вибір локації залежить тільки від вашої фантазії і концептуальної ідеї весілля. Центром проведення розпису може стати арка, прикрашена квітами, витончена альтанка або геометричні конструкції в стилі модерн.

Доповнити арку можна живими квітковими або іншими композиціями. Підхід до арки – важливий компонент декору. Доріжка може бути як традиційною білою або червоною, так і іншого кольору (наприклад, в тон весілля). Її обсипають пелюстками троянд.

Стільці, на яких церемоніймейстер буде розсаджувати запрошених гостей, можна прикрасити в тон з концептуальним декором.

Виїзна реєстрація шлюбу – невід’ємні складові

Отже, всі передвесільні клопоти позаду – визначено місце виїзної весільної церемонії, розроблено сценарій заходу, замовлено флористичне або інше (на вибір молодят) оформлення свята. Як буде відбуватися сама церемонія? Багато в чому це визначає сценарій, але існує ряд моментів, яких слід дотримуватися неухильно. це:
– організація перед церемонією легкого фуршету та фотосесії для запрошених, розсаджування гостей. У першому ряду зліва розсідаються батьки і родичі нареченої, перший ряд справа – для батьків та родичів нареченого, другі ряди призначаються для родичів і друзів пари;
– друзі нареченого можуть вже стояти біля арки або виходити під музику з подружками нареченої, попереду йдуть чоловіки, потім – дами, укладає процесію – головний свідок;


– тато нареченої веде її до вівтаря, притримуючи за праву руку. Біля арки свою майбутню дружину зустрічає наречений і починається безпосередньо розпис – найбільш зворушливий момент урочистого одруження.


Якщо ви переживаєте про тонкощі організації виїзної весільної церемонії – не сумнівайтеся і зверніться в нашу агенцію!

Ми порадимо, проконсультуємо і втілимо в реальність всі ваші найзаповітніші мрії!
Тільки наша агенція зробить ваше свято незабутнім, яскравим, неповторним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.